Unikátní událost, která se nebude opakovat!

30.10. v 19:30 online degustace vín z Bordeaux a Champagne s Ladislavem Špačkem
Sklárna KVĚTNÁ 1794 a dovozce špičkových nápojů Fine Labels Vám přináší exkluzivní možnost zúčastnit se online degustace v té nejvybranější společnosti. Ladislav Špaček, význačný propagátor etikety, vás v několika vstupech provede úskalími degustování prémiových vín, které představí samotní výrobci z Francie. Celou degustací vás budou provázet odborníci na slovo vzatí, Tereza Franc a Otakar Žoudlík. Exkluzivní degustace tří prvotřídních francouzských vín bude podtrhnuta elegancí sklenice řady Auriga ze sklárny KVĚTNÁ 1794.

ČESKÉ PRÉMIOVÉ SKLO RUČNÍ VÝROBY

EXKLUZIVNÍ VÍNA Z BORDEAUX A CHAMPANGE

Datový zdroj 2

VÝJIMEČNÉ PITÍ SE STYLEM, KTERÝ JEN TAK NEVYŠUMÍ

Degustací vás budou provázet

Degustační sada vín z Bordeaux a Champagne se sklenicí Auriga Universal 520 ml
Zakoupením degustační sady se automaticky přihlašujete k účasti na online degustaci vín. Dostanete 3 vína a ručně foukanou skleničku v hodnotě 2 200 Kč. K tomu obdržíte vstupenku na online degustaci, kterou Vás budou provázet Ladislav Špaček, Tereza Franc, Otakar Žoudlík, Thomas Le Grix de la Salle a Sophie Milesi. Celá degustace bude překládána do češtiny.
Set je vhodný pro 1-5 osob. Degustační sada obsahuje: 

Jak to probíhá

  • Degustační sadu Vám doručíme včetně degustačního listu, návodu a hesla pro přístup do virtuální degustační místnosti Zoom spolu s informacemi k servisu vín. Vše Vám přijde i do emailu. Zoom si můžete stáhnout do mobilu nebo počítače. Nebojte, je to jednoduché,  není třeba se ničeho obávat.
  • V den degustace se v určený čas připojíte do virtuální degustační místnosti a během 1,5h Vás Tereza Franc, Otakar Žoudlík a Ladislav Špaček provedou zážitkovou degustací.
  • Živé vstupy vinařů z Francie budou překládané do češtiny.